okres Písek, Čížová 18, Čížová 398 31
Návštěvnost
  • Vytvořeno © 2015
  • Návštěvníků celkem: 117,040
  • Za posledních 24 hodin: 14

Okresní kolo myslivecké soutěže se podruhé konalo v Kovářově. Děti z naší školy se poctivě připravovaly. Poznávaly kvetoucí rostliny, stromy, učily se názvy nejrůznějších mysliveckých pomůcek, sháněly obrázky loveckých psů, určovaly, komu paří parohy, komu rohy, zkoumaly stopy zvěře a dokonce nezapomněly na trus a vývržky. S těmito zkušenostmi odjely 18.května na velmi náročnou soutěž. Můžeme na ně být pyšní. Vítek Hoštička ze 3. ročníku obsadil v celkovém hodnocení krásné druhé místo. První mu uteklo o pouhý půl bod. Na stupně vítězů se dostal ještě jednou  – za přesnou střelbu. Eva Zusková z pátého ročníku podobnou soutěž absolvovala již několikrát. Na stupínek vítězů se dostala za výborně napsané testy, pohár pro třetího ji ale utekl také o neuvěřitelný půl bod. Všem dětem , které se zúčastnily soutěže, moc děkujeme a gratulujeme!