MŠ Dráček je venkovská dvoutřídní škola, která poskytuje dětem předškolní vzdělávání.

Pracuje podle školního vzdělávacího programu PUTOVÁNÍ  DRÁČKA  MRÁČKA. Kapacitu má 45 dětí. Kromě kmenových tříd – zelené a žluté, využívá  školní tělocvičnu, jídelnu, pěknou zahradu a multifunkční hřiště, kde je basketbalový koš, tyče na šplhání, pískoviště, zahradní nábytek atd.

Hlavním cílem MŠ je vytvářet dětem takové prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně a budou respektovány  jejich  potřeby.

Jedná se o  školku rodinného typu, děti se v průběhu docházky do MŠ seznamují s prostředím základní školy formou společných akcí, karnevalů a návštěv v 1.třídě. Nástup do ZŠ tak probíhá pro dítě bez stresových zátěží a děti se do školy těší.