Vážení rodiče,
blíží se velikonoční svátky a většina z Vás už s dětmi tvoří velikonoční výzdobu, maluje vajíčka nebo chystá velikonoční dobroty. Každý rok jsme dříve s dětmi ve školce vyráběli velikonoční dekorace a učili se spousty básniček a velikonočních koled. Letos to bohužel není možné, tak jsme si pro Vás připravili akci-  VAJÍČKOVNÍK.
Děti si vyrobí vajíčko, které pak mohou pověsit na náš VAJÍČKOVNÍK, který najdete před poštou v Čížové (je označen cedulí).
Už teď se moc těšíme na Vaše výtvory a všem přejeme krásné, slunečné a spokojené velikonoční svátky.
                                                                                                                                                                    Vaše paní učitelky Pavlína a Petra.
PS: Budeme rádi, když VAJÍČKOVNÍK vyzdobí i děti ze ZŠ.