V sobotu 21. května se 13 žáků z 2. až 5. ročníků čížovské školy zúčastnili okresního kola soutěže pro děti „Zlatá srnčí trofej“, kterou v areálu lesnické školy pořádal ČMMJ Okresní myslivecký spolek Písek ve spolupráci s Vyšší odbornou školou lesnickou a Střední lesnickou školou Bedřicha Schwarzenberga Písek.  Ve skupině A (žáci prvního stupně ZŠ) obhájila vynikající 2. místo z loňského roku Justýna Hošková z 5. ročníku. Hned za Justýnkou se umístila Rozálie Políčková z 3. ročníku. Oběma vítězkám moc gratulujeme a blahopřejeme také všem, kteří se soutěže zúčastnili a ze všech sil se snažili vypořádat s náročnými úkoly. Poděkování patří také paní učitelce M. Šejnové, která žáky na soutěž v rámci přírodovědného kroužku připravuje. Děti strávily příjemné dopoledne a část odpoledne v areálu arboreta lesnické školy a všichni zúčastnění si odvezli také hezké ceny a diplomy.